اردو تابستانی انگلستان

اردوی تابستانی انگلستان

انگلستان کشوری پیشرو در برگزاری اردوهای تابستانی انگلستان همواره در تلاش است تا بهترین و لوکس ترین امکانات را در اردوهای تابستانی در اختیار دانش آموزان ایرانی از سرتاسر دنیا قرار دهد. در این مقاله اطلاعات کمپ های تابستانی انگلستان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اردوی تابستانی انگلستان را می توان یکی از پیشرفته ترین اردوهای تابستانی اروپا برای بچه ها شمرد. مدارس روزانه و مدارس شبانه روزی انگلستان برنامه هایی متنوعی در طی دوره های آموزشی خود از جمله دوره های کوتاه و فشرده زبان انگلیسی بهمراه برنامه های تفریحی گردشگری برای دانش آموزان خود فراهم آورده است تا دانش آموزان و فرزندان ایرانی تابستانی زیبا و متفاوت را تجربه کنند. کالج چلتنهام یکی از معروف ترین مدارس انگلستان می باشد که در برگزاری ارودهای تابستانی فعال بوده است که هر ساله تعداد زیادی از نوجوانان برای شرکت در این کمپ ها ثبت نام می کنند.

در این اردوی تابستانی انگلستان مهارت های زبانی و فرهنگی بچه ها تقویت می شوند و همچنین جنبه های مختلف علمی و اخلاقی دانش آموزان را گسترش داده تا بتوانند به سطح بالایی از استقلال و اعتماد به نفس برسند. می توان گفت برنامه های آموزشی برجسته ای که این مدارس بهمراه دارند با ابعاد بین المللی و همچنین به عنوان یک برنامه سفر علمی بسیار چشمگیر می باشد.

بچه ها خدمات خشکشویی نیز دارند و اینترنت آسان جهت برقراری ارتباط با اولیاء را دارند. در پایان دوره نیز Certificate معتبر از کالج کینگز دریافت می کنند.

محل برگزاری کمپ های تابستانی انگلستان در سه مرکز Farringtons,Cheltenhamو Bath می باشد.

 فعالیت های اردوی تابستانی انگلستان:

  • هرهفته 15 ساعت زبان انگلیسی (از مقطع beginner تا پیشرفته)
  • اتاق هنر و کاردستی، تاتر حرفه ای و اتاق کامپیوتر
  • بدمینتون، بیس بال، بسکتبال، کریکت،فوتبال، پینت بال، اسب سواری، کارتینگ، راگبی، اسکوآش، استخر، تنیس روی میز، تنیس، والیبال
  • پخش فیلم، شوی استعدادیابی، رقص، سالسا، استودیوی رقص، استخرآب گرم ( 25 متری)
  • گردش های تمام روزی بازديد از Oxford , London , Warwickcastle , Bath
  • گردش های نیم روزی Cheltenham,Stratford,Glucester cirencester
  • اتاق هنر ، تئاتر هنر حرفه ای ، اتاق کامپیوتر

 محل اقامت بچه ها در اردوی تابستانی انگلستان:

اقامت در محل کمپ می باشد که دارای اتاقهای تک نفره و دو نفره با حمام و دستشویی و خوابگاههای دانش آموزی 4 تا 3 نفره برای سنین پایین تر موجود است.

دخترها و پسرها جداگانه اسکان داده می شوند که تحت سرپرستی و نظارت 24ساعته مسئولین کینگز و کادر ققنوس می باشند.

برنامه غذایی اردوی تابستانی انگلستان:

غذای کامل هر روز سه وعده صبحانه ناهار وشام که ناهار وشام معمولا غذای گرم می باشد( پک ناهار در روزهای گردش ) وحداقل 2 تا 3 انتخاب همراه با نوشیدنی در هر وعده غذایی دارند. وعده غذایی همراه با سالاد و دسر/میوه می باشد.

ما می توانیم غذاهای مخصوص گیاه خواران ورژیم های خاص که درخواست داده بشه را تهیه کنیم.

اردوهای تابستانی انگلستان بصورتی برنامه ریزی شده است که دانش آموزان بتوانند با یادگیری زبان در طی این اردوهای تابستانی بیشترین و حداکثر استفاده از زمان را ببرند.