Blog

کالج کینگز انگلستان و آمریکا – ققنوس

 

کالج کینگز انگلستان,کالج کینگز آمریکا,کالج کینگز آکسفورد,کالج کینگز لندن,کالج کینگز برایتون

 کالج کینگز یکی از بزرگترین و معتبرترین کالج ها در کشور انگلستان و ایالات متحده آمریکا می باشد. این کالج دارای 4 دانشکده در کشور انگلستان در شهرهای لندن،  آکسفورد و شهر ساحلی بورن مورث و همچنین پنج پردیس در کشور ایالات متحده آمریکا در شهرهای بستون، نیویورک، لس آنجلس، نیوجرسی و نیویورک استیت می باشد. این کالج مرکز رسمی برگزاری آزمون های آیلتس و تافل بوده و مورد تایید سازمان های English UK, ACCET و BRITISH COUNCIL می باشد.

کالج کینگز در شهر بورنموث (Kings Bournemouth)

تمامی دوره های آموزشی  GCSE-A LEVEL- FOUNDATION در این مرکز برگزار می شود و تمامی امکانات آموزشی و رفاهی دانش آموزان در این مرکز فراهم شده است .

این شهر یکی از شهرهای ساحلی کشور انگلستان یک مکان ایده آل برای آرامش دانش آموزان خواهد بود.

کالج کینگز در شهر لندن (Kings London)

این شهر پایتخت کشور انگلستان می باشد. کالج کینگز یکی از مجهزترین کالج های کشور انگلستان می باشد که مجهز به آزمایشگاه ، کارگاه هنر ، مراکز تفریحی می باشد.

کالج کینگز در شهر آکسفورد (Kings Oxford)

این کالج یکی از استانداردترین مراکز آموزشی این شهر می باشد.شهر آکسفورد یکی از شهرهای باستانی با بافت قدیمی انگلستان می باشد.

شهری مملو از مراکز علمی و هنری که می توان به عنوان قطب آموزشی این کشور ازآن نام برد.

کالج کینگز در شهر برایتون (Kings Brighton)

کالج کینگز چهارمین شعبه خود را در شهر برایتون تاسیس کرده است . این مرکز از سپتامیر 2017 شروع به کار کرده است و یکی از مدرن ترین ساختمانها را در اختیار دارد .

یکی از بهترین امکانات کالج نزدیکی خوابگاه به ساختمان مدرسه می باشد که منجر به سهولت رفت و آمد برای دانش آموزان خواهد شد.