Blog

QUEEEN ETHELBURGA’S COLLEGE

در نزدیکی شهر زیبای یورک در انگلستان واقع شده است.

همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید QUEEEN ETHELBURGA’S COLLEGE  داخل فضایی زیبا و منظره ای سرسبز ساخته شده, که شامل ساختمان های مختلف از قبیل ۴۹ کلاس آموزشی, ۵ کتاب خانه, ۳ ناهار خوری, ۱ سالن سینما, ۱ استخر, ۶ سالن سرپوشیده ورزشی, ۲زمین فوتبال, ۱ زمین بسکتبال, ۸ زمین تنیس,۱ باشگاه بدنسازی, ۲ زمین اسب سواری, ۹ خوابگاه پسر ها و۸ خوابگاه دختران و بسیاری از مکان های دیگر که کویین اتهل بورگاس کالج را به یکی از بزرگترین و مفرح ترین مدارس شبانه روزی در انگلستان تبدیل می کند.

از آنجائیکه مدرسه QUEEEN ETHELBURGA’S COLLEGE  جزو مدارس شبانه روزی انگلستان محسوب میشود، دانش آموزان در خوابگاه هایی که از قبل هماهنگ شده اسکان داده میشوند. اتاقهای خوابگاه هم بصورت تک نفره و هم دو نفره و اکثرا با سرویس بهداشتی مجزا می باشند.

دختران و پسران در خوابگاه های مجزا و بر اساس سن اسکان داده میشوند. هر خوابگاه مدیر و دستیار دارد که در کنار بچه ها در خوابگاه زندگی می کنند تا نظارت کاملی بر دانش آموزان داشته باشند و در واقع محیط را به گونه ای مدیریت نمایند که دانش آموزان حس زندگی در کنار خانواده خود را داشته باشند.

وعده های غدایی در مدرسه براساس سلیقه های مختلف و با رعایت رژیم سالم در نظر گرفته شده است. همچنین کویین اتهل بورگاس کالج از بهترین آشپزها در تهیه غذا کمک میگیرد و از با کیفیت ترین و تازه ترین مواد اولیه در پخت مواد غذایی استفاده میشود.

کلاس های ورزشی UQEEEN ETHELBURGA’S COLLEGE عبارتند از فوتبال, بسکتبال, والیبال, شنا, تنیس, اسب سواری,غواصی, انواع رقصها, ژیمناستیک, گلف, اسکی, راگبی, جت اسکی, بدنسازی, دوچرخه سواری, کاراته, پینت بال, نت بال, اسکیت, کارتینگ, پینگ پنگ, تیراندازی, قایق سواری, پرش آزاد