تحصیل در اروپا

تحصیل پزشکی،دندان پزشکی و داروسازی در اروپا

موسسه ققنوس دانش ویستا برای متقاضیان تحصیل پزشکی در اروپا شرایط ویژه و خاصی مهیا کرده که بدون مدرک زبان، کنکور و یا آزمون ورودی در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اروپا به تحصیل پزشکی بپردازند.
هزینه ی تحصیل به نسبت کشور های دیگر بسیار پایین بوده و شما با گذراندن یک دوره ی پیش پزشکی 1 تا 1.5 ساله می توانید تحصیل کنید.
نکته ی مهم و اساسی برای خیلی از متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی زبان تدریس می باشد. تحصیل پزشکی به زبان انگیلیسی در کل دوره ها ارائه می شود که خود امتیاز ویژه ای به حساب می آید، چرا که در بسیاری از کشور ها تحصیل پزشکی امری بسیار پرهزینه و سخت و همچنین به زبان غیر انگلیسی می باشد.
از دیگر امتیازات، تحصیل در کشور های اروپایی و حوزه شنگن می باشد. چرا که شما قابلیت سفر به حدود 26 کشور اروپایی را دارید.
برای اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود لطفا فرم ارزیابی اولیه را پر کنید و به شماره های موسسه تماس بگیرید.

تحصیل در لهستان

لهستان کشوری است که در مرکز اروپا قرار گرفته است،این کشور از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه از شرق با بلاروس و از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک هم مرز میباشد.

با تحصیل در لهستان شما نه تنها در دانشگاه های معتبر و شناخته شده در اروپا تحصیل می کنید بلکه از امتیازات بسیار خوبی بهره مند می شوید مانند:

هزینه تحصیل: شهریه و هزینه تحصیل در لهستان پایین و مرقون به صرفه است به طوری که در مقطع لیسانس و فوق لیسانس از 2800 تا 4500 یورو در سال میتوانید در دانشگاه های مطرح به زبان انگلیسی تحصیل کنید.

هزینه های زندگی: لهستان عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن و استاندارد زندگی اروپایی را دارا می باشد، با این حال شما هزینه های زندگی بسیار پایینتری نسبت به کشور های اروپایی دیگر از قبیل اتریش،سوییس، دانمارک و … پرداخت می کنید.

تحصیل به زبان انگیلیسی: 62 هزار دانشجوی بین الملللی در لهستان تحصیل می کنند. در دانشگاه های لهستان اکثر دوره های مقاطع مختلف به زبان انگلیسی تدریس می شود که این خود امتیاز ویژه برای دانشجویان بین المللی به خصوص متقاضیان ایرانی می باشد که همیشه مشکل زبان کشور ثانی جزئی از دغدغه های مهاجرتی آنها می باشد.

 -امکان تحصیل پزشکی،دندان پزشکی، داروسازی با هزینه ی کم و بدون کنکور و آزمون ورودی در دانشگاه های لهستان امری شدنی برای متقاضیان ایرانی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تخصصی در امر مهاجرت تحصیلی با شماره های موسسه تماس بگیرد و فرم درخواست واقع در این لینک را کامل بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

تحصیل در هلند 

هلند یکی از پیشرفته ترین کشور های اروپایی است که دارای سیستم آموزشی مدرن و شناخته شده ای  است. دانشگاه های هلند از معتبرترین های جهان و دارای رنکینگ های بالا در میان دانشگاه های معتبر اروپایی و آمریکایی هستند.

تحصیل در دانشگاه های هلند برای متقاضیان فرصت های بی نظیری برای آینده شغلی و اقامتی مهیا می کنند،چرا که سیستم آموزشی در این کشور طوری طراحی شده است که دانشجو را آماده حضور در بازار کار و کسب درآمد در شرکت های بزرگ و معتبر می کند.

هلند برای کسانی که با موفقیت،تحصیلی خود را به اتمام می رسانند شرایطی مهیا کرده که پس از تحصیل تا 1 سال اقامتشان تمدید می شود تا به دنبال کار بگردند و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنند.

هلند یک کشور منحصر به فرد غیر انگلیسی زبان است که تقریباً ۹۵٪ از مردم محلی آن انگلیسی صحبت می‌کنند که همین موضوع زندگی، کار و تحصیل در هلند را برای دانشجویان بین‌المللی بسیار راحت و خوشایند می‌کند.

هزینه های تحصیل

کارشناسی 80 تا 12 هزار یورو

کارشناسی ارشد 7 تا 17 هزار یورو بستگی به رشته و دانشگاه

شما با توجه سوابق تحصیلی خود می توانید در رشته های متنوع از قبیل مهندسی،فنی،علوم انسانی،حقوق بین الملل،هتل داری و توریست،بیزینس،مالی،حسابداری و بازرگانی در هلند تحصیل کنید و با توجه به شیوه و سبک آموزشی مبتنی برنیاز کار کشور،پس از تحصیل وارد بازار کار شوید و به کسب درآمد در بهترین کشور های اروپایی بپردازید.

سیستم آموزشی هلند

سیستم آموزش عالی کشور هلند در درجه اول از سه نهاد مختلف تشکیل می شود که هر سه نهاد به ارائه ی برنامه ی منحصر به فرد خود به دانشجویان بین المللی خود می پردازند .

این سه نهاد نام برده در فوق عبارت اند از :

  • دانشگاه های تحقیقاتی
  • دانشگاه هی علوم کاربردی
  • موسسات آموزشی بین المللی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی ما،لطفا با ما در تماس باشید تا کارشناسي ما بهترین شیوه مهاجرت تحصیلی را برای شما ارائه دهند.

.

تحصیل در جمهوری چک

شوروی چک کشوری است که امروزه در اروپای مرکزی و به عبارتی در قلب اروپا واقع گردیده است و کشور چک جزء کشورهای کوهستانی اروپای مرکزی می باشد و در میان کشورهایی مانند لهستان، مجارستان، اوکراین، آلمان و… قرار گرفته است. پایتخت کشور چک پراگ می باشد و زبان رسمی این کشور چکی می باشد که از زبان های اسلاوی گرفته شده است ولی اکثر مردم به زبان انگلیسی هم صحبت می کنند. کشور چک کشوری است قدرتمند و فعال که اقتصاد این کشور بر پایه کشاورزی و صنعت قرار گرفته است. آب و هوای مساعد، فضای کوهستانی و طبیعت و چشمه های طبیعی از جذابیت های کشور چک می باشد.

مزایای تحصیلات در جمهوری چک:

تحصیل در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا (با ویزای شینگن).

هزینه های زندگی تقریبا اندک. 

اقامت در یکی از با امنیت ترین و زیباترین کشورهای اروپائی با بناهای تاریخی و فرهنگی بسیار که سالانه..

۸ میلیون گردشگر جذب می کند. 

امکان مسافرت آزاد به دیگر کشورهای اروپا در حین تحصیل و امکان اقامت در کشور پس از فارغ التحصیلی به منظور اشتغال و اقامت دائم امکان تحصیل در چک به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی مهیا است.

هزینه و شهریه دانشگاه های چک بسیار ارزان نسبت به کشور های دیگر است. و شهریه معادل 2 تا 5 هزار یورو در مقاطع مختلف پرداخت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در چک و مشاوره تخصصی لطفا فرم ارزیابی اولیه را تکمیل کنید و با شماره های موسسه تماس بگیرید.

مهاجرت تحصیلی در بلژیک

بلژیک کشوری در غرب اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد. پایتخت این کشور، بروکسل می باشد. از لحاظ جغرافیایی بلژیک از شمال با هلند، از شرق با آلمان، از جنوب با فرانسه، از جنوب شرقی با لوکزامبورگ و از شمال غربی با دریای شمال هم مرز می باشد. در بلژیک به سه زبان هلندی، فرانسوی و آلمانی صحبت می کنند. بنابراین اگر این کشور را برای تحصیل انتخاب می کنید باید به این سه زبان آشنایی داشته باشید یا  باید به یکی از این زبان ها تحصیل کنید. هرچند دوره های متنوعی به زبان انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر برگزار می شوند که تنوع و تعداد آنها در کارشناسی ارشد بیشتر است.

کارشناسی

تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی می تواند فرصتی مناسب برای مهاجرت به این کشور باشد. دانشگاه های و موسسات عالی آموزشی در بلژیک از لحاظ علمی دارای رنکینگ مناسبی هستند. طول مدت تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی 3 تا 4 سال است و زبان تحصیل در بلژیک به سه زبان فرانسوی، آلمانی و هلندی می باشد که بسته به دانشگاه متفاوت است. البته منظور این نیست که شما امکان تحصیل به زبان انگلیسی را ندارد، بلکه می توانید در دانشگاه های خصوصی به زبان انگلیسی نیز پذیرش بگیرید اما باید به سایر زبان ها نیز آشنایی داشته باشید. برای تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی در صورت نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی، آیلتس 6 مورد نیاز است.

هر شخص که دارای دیپلم مورد تایید باشد امکان تحصیل در دانشگاه های بلژیک را در تمام رشته ها دارد. اما تحصیل در رشته های پزشکی، هنر و علوم مهندسی مستلزم این است که شخص باید آزمون مختص آن رشته را بدهد. دانشجویانی که مایل به تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی هستند باید در یک امتحان ورودی که توسط دولت برگزار می گردد، شرکت کند که شرایط بسیار سختی برای دانشجویان بین المللی متقاضی به وجود می آورند.( اگر شما متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور های پیشرفته اروپایی هستید موسسه ما شرایط عالی برای شما در نظر گرفته تا با هزینه های بسیار معقول نسبت به کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان به تحصیل در دانشگاه های معتبر اروپایی و مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران بپردازید. کافیه با مشاورین ما در تماس باشید)

کارشناسی ارشد

تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان تحصیلات تکمیلی می تواند یکی از راه های مهاجرت به این کشور باشد. سیستم آموزشی در بلژیک کیفیت مناسبی دارد و هزینه های مسکن و زندگی نیز تقریبا معقول است. تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی ارشد به شما این امکان را می دهد که در مرکز اروپا تحصیلات خود را ادامه دهید. توجه به این نکته که وارد یک جامعه چند زبانه می شوید از مهمترین نکات مورد توجه درباره تحصیل در بلژیک می باشد. بسیاری از دوره های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی نیز ارائه می گردد. طول دوره تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی ارشد 2 سال و دانشجویان باید دارای مدرک لیسانس یا معادل بین المللی باشند. در مورد مدرک زبان نیز بسته به اینکه در دانشگاهی که قصد تحصیل را دارید به چه زبانی است، باید سطح دانش زبان خود را طبق آن دانشگاه ارائه دهید. تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند ارائه مدرک زبان، آیلتس 6.5 می باشد.(برای دوره های تضمینی 6 ماه تا یک سال (بستگی به سطح زبانتون) خصوصی و نیمه خصوصی. میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید) 

در خصوص هزینه تحصیل سالی 2 تا 8 هزار یورو بستگی به رشته تحصیلی و دانشگاه.

پس از اتمام تحصیل در بلژیک اجازه یک سال اقامت برای پیدا کردن کار و تبدیل ویزای اقامتی به کار مهیا می باشد که در نوع خود امتیاز ویژه ای به حساب می آید.

دانشگاه های بلژیک از معتبر ترین های اروپا و سیستم آموزشی پیشرفته و قوی ان باعث می شود که پس از اتمام تحصیل امکان یافتن شغل مناسب و کسب درآمد امری به مراتب دست یافتنی به نظر برسد

ددلاین برای شروع کورس در sep ماه mar  می باشد

مدرک زبان ایلتس 6.5 (اگر مدرک زبان ندارید نگران نباشید،ما با تماس بگیرید تا از دوره های تخصصی نیمه خصوصی تضمینی مدرک آیلتس مطلع شوید)

2 ساله طول دوره

شهریه مناسب و ارزان 

برای مشاوره تخصصی و راهنمایی مهاجرت لطفا فرم ارزیابی اولیه را تکمیل کنید و یا با شماره های موسسه در تماس باشید.

تحصیل در مجارستان

مجارستان کشوری در مرکز اروپا و عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد. کشوری زیبا و ارزان برای مهاجرت تحصیلی و اقامت که شرایط خاص و بسیار عالی برای متقاضیان تحصیل در این کشور مهیا می کند.

شما با تحصیل در دانشگاه های مجارستان از امتیازهای بسیار عالی بهره مند می شوید که چند نمونه آن را بیان می کنیم:

-هزینه های زندگی پایین: مجارستان کشوری با استانداردهای اروپایی ولی هزینه به مراتب مقرون به صرفه می باشد،در واقع به نسبت کشور هایی مانند آلمان،سوئیس یا هلند، شما هزینه زنگی بسیار پایین تری پرداخت می کنید اما کیفیت زندگی اروپایی و اقامت در محدوده ی شینگن را تجربه می کنید و می توانید با اقامت مجارستان به حدود 26 کشور اروپایی آزادانه سفر کنید.

-شهریه ی پایین دانشگاه: شهریه ی دانشگاه در مجارستان به نسبت بسیاری از دیگر کشور های اروپایی پایین محسوب می شود

-امکان تحصیل پزشکی،دندانپزشکی، داروسازی با هزینه ی کم و بدون کنکور و آزمون ورودی در دانشگاه های مجارستان امری شدنی است و متقاضیان ایرانی می باشد.

– دانشگاه های معتبر: دانشگاه های مجارستان بر پایه استاندارد های اروپایی پایه ریزی شده است و در کشور های اروپایی، کانادا و امریکا معتبر هستند. این دانشگاه ها دارای رنکینگ های معتبر جهانی بوده و شرایط تحصیلی خوبی برای دانشجویان بین المللی ایجاد می کند.

– تدریس به زبان انگلیسی: یکی از دغدغه دانشجویان ایرانی،تحصیل به زبان انگلیسی است. دانشگاه های مجارستان در همه ی مقاطع تحصیلی،دوره های متنوعی به زبان انگلیسی ارائه می دهد و شما با داشتن مدرک زبان آیلتس 5.5 تا 6 هم می توانید به تحصیل در دانشگاه های مجارستان بپردازید.

-امکان کاریابی پس از تحصیل: شما با اتمام تحصیل در مجارستان، و توسعه زبان و توانایی های شخصی می توانید هم در مجارستان و هم در 25 کشور اروپایی مثل آلمان، هلند ،دانمارک به دنبال کار بگیرد و ویزای خود را به کاری تغییر بدهید و پس از 5 سال کار به اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت آن کشور برسید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تخصصی در امر مهاجرت تحصیلی با شماره های موسسه تماس بگیرد و فرم درخواست واقع در این لینک را پر بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.